Manşet 17.5.2017 20:12:48 1903 defa okundu

Hisarcıklıoğlu Tunceli’ye Geliyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Tunceli’ye geliyor. Yarın ilimizde olacağı açıklanan Hisarcıklıoğlu’nun, ilk olarak valiliği ziyaret edeceği, ardından da  TOBB tarafından yaptırılacak 200 kişilik kız öğrenci yurdunun temel atma törenine katılacağı öğrenildi.

Yurdun Temeli Atılacak

Tunceli merkezde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yapılacak 200 öğrenci kapasiteli kız yurdunun temeli yarın atılacak. Temel atma törenine, TOBB Başkanı Rifak Hisarcıklıoğlu da katılacak. Saat 12.00’da Moğultay Mahallesinde bulunan  arazi üzerine kurulacak yurdun temeli atılırken, Tunceli TSO Başkanı Yusuf Cengiz de kendi sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

 

Cengiz’den Teşekkür Mesajı

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Cengiz, sosyal medya hesabından hem teşekkür etti hem de temel atma töreni için vatandaşlara davette bulundu.

İşte o mesaj;

“Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Girişimiyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla ilimizde yapılacak olan, ilçelerimizden ve köylerimizden gelip il merkezinde okuyan öğrenciler için yapılan 200 kişilik kız öğrenci yurdunun temel atma töreni 18 Mayıs Perşembe Günü Saat 12:00’da TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile yapılacaktır. Törene tüm halkımız davetlidir.
Emeği geçen tüm yerel yöneticilere, kamu görevlilerine ve TOBB yönetimine Tunceli TSO yönetim kurulu ve meclisi adına teşekkür ederim.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 11744
 Dün : 14054
 Toplam : 23856175
 Ip No : 54.159.94.253