Manşet 16.2.2017 18:56:49 1425 defa okundu

“Müşterin Devlet Olsun”

Devlet Malzeme Ofisi Yetkilileri bugün Tunceli’deydi. Kurumun e-satış portalı ile malzeme alımı koşullarına dair bilgilendirme yapan DMO Genel Müdürlüğü 2 Nolu Satın Alma Daire Başkanı Cumali Küçük, Giyim Eşyası ve Aksesuar Şube Müdürü Ahmet Kayaaslan, Elazığ Bölge Müdürü Mustafa Necdet Özbek Tunceli’deki işletme sahiplerine, kurumları üzerinden nasıl satış yapılabileceğini anlattı.

DMO Yetkilileri Tunceli’deydi

DMO Genel Müdürlüğü 2 Nolu Satın Alma Daire Başkanı Cumali Küçük, Giyim Eşyası ve Aksesuar Şube Müdürü Ahmet Kayaaslan, Elazığ Bölge Müdürü Mustafa Necdet Özbek Tunceli’ye gelerek TSO salonunda bilgilendirme toplantısı düzenledi. İşletmelerin ürettikleri ürünleri devlete satabileceklerini belirten DMO yetkilileri, sunacakları hizmetler konusunda da bir sunum yaptılar. Tedarikçiler ile üreticilerin ürünlerini Devlet Malzeme Ofisine satabilecekleri belirtilen toplantıda, kuruma ait dmo.gov.tr internet sitesi de tanıtıldı.

“Müşterin Devlet Olsun” sloganıyla yapılan bilgilendirmede, Cazibe Merkezleri uygulaması kapsamında DMO’ya ürün satacak durumdaki işletmelere sağlanacak kolaylıklara da yer verildi.

Katılımcılardan gelen sorulara yanıt da verilen toplantıda, Tuncelili işverenler ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Cengiz, ilimizin diğer illerle rekabet koşullarının eşit olmadığına vurgu yaptı.

Cazibe Merkezleri uygulaması kapsamına alınan Tunceli’de, 30 işçi çalıştırılması zorunluluğu nedeniyle işverenlerin teşvikten yararlanamayacaklarını dile getiren bazı işverenler, hükümetin kentimizin durumunu dikkate alarak istihdam edilecek kişi sayısını 10 olarak revize etmesini istediler.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1841
 Dün : 11486
 Toplam : 24271139
 Ip No : 54.167.230.68