Manşet 9.10.2017 18:57:25 2225 defa okundu

Ovacık'ta Motosiklet Festivali

Tunceli’nin Ovacık ilçesini ziyarete gelen ve motosiklet gezgini olarak tanınan Namık Kemal Başbay, Ovacık Belediye Başkanı Mehmet Maçoğlu ile ilçede uluslararası motosiklet festivali düzenlemek için görüştüğünü söyledi. Başbay, “Ovacık Belediye Başkanı ile motosiklet festivalinin çalışmalarını başlatıyoruz” dedi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan ve motosikletiyle yaptığı dünya turları ile tanınan Bodrum Motosiklet Kulübü üyesi, evli ve iki çocuk babası 53 yaşındaki Namık Kemal Başbay, Tunceli’nin Ovacık ilçesini ziyaret etti. Motosikletiyle çıktığı Güneydoğu ve Doğu Anadolu turunda Ovacık’ı da ziyaret eden Başbay, Belediye Başkanı Mehmet Maçoğlu ile ilçede uluslararası motosiklet festivali düzenlemek için görüş alışverişinde bulunduğunu açıkladı.

 

“Umarım bu anlamlı ve güzel proje hayat bulur”

Sosyal Medya hesabı üzerinden fotoğraf paylaşan ve açıklama yapan Namık Kemal Başbay, görüşmeye dair şu bilgileri paylaştı;

“Tunceli Ovacık Belediye Başkanı ile kısada olsa yine keyifli bir zaman geçirdik. Elazığ’dan buraya beraber geldiğimiz yedi motosikletli arkadaşımız ile çok güzel ve belgesel tadında iki gün geçirdik. Başkan ile 2018 yılı için motosiklet festivalinin çalışmalarını hep beraber başlatıyoruz. Umarım bu anlamlı ve güzel proje hayat bulur. Başkandan bunun olurunu aldık.
Bu arada Ovacık yolunda uygulama yapan polislerin, başkan hakkında övgüyle bahsetmeleri benim için sürpriz oldu. Son iki günde bana her konuda yardımcı olan ve eşlik eden Elazığ motosiklet tutkunu dostlara gönülden teşekkürler."

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 3448
 Dün : 7167
 Toplam : 24565895
 Ip No : 54.81.102.236