Sürmanşet 5.10.2017 08:57:40 2336 defa okundu

Tunceli’de Şehmus Özer Anısına Turnuva

Tunceli’de, Cengiz Plazaspor Kulübü tarafından, geçtiğimiz yıl trafik kazasında yaşamını yitiren Amed Sportif futbolcusu Şehmus Özer anısına, futbol turnuvası düzenleneceği açıklandı. Kulübün Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Ulaş Cengiz, turnuvaya Şehmus Özer’in kardeşi Sadettin Özer’in de davet edildiğini söyleyerek, “Turnuva açılışımıza, tüm halkımız davetlidir” dedi.

Tunceli’de Cengiz Plazaspor Kulübü tarafından, geçtiğimiz yılın aralık ayında Malatya'dan Mardin'e dönerken, aracının uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren, Amed Sportif futbolcu Şehmus Özer anısına U16 Futbol Gelişim Turnuvası düzenleneceği açıklandı. 6 takımın katılacağı ve 15 müsabakadan oluşan turnuvaya, Şehmus Özer’in kardeşi Sadettin Özer’in de davet edildiği bildirildi.

 

“TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

Amed Sportif’in Kaptanı Şehmus Özer anısına düzenlenecek turnuvayı ilk olarak, Sosyal Medya hesabından Cengiz Plazaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Ulaş Cengiz duyurdu. Cengiz, açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

Yapmış olduğumuz toplantıda, Şehmus Özer U16 Futbol Gelişim Turnuvası’nın, Ekim 2017- Kasım 2017 tarihleri arasında yapılmasını karara bağlamış bulunmaktayız. 7 Ekim 2017 saat 13.00’da, Dersim Şehir Stadında, sevgili kardeşimiz Sadettin Özer’in de katılımıyla yapılacak turnuva açılışımıza, tüm halkımız davetlidir.”

 

“AMACIMIZ SAĞLIKLI VE KARAKTERLİ BİREYLER”

Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Ulaş Cengiz’in yaptığı duyurunun ardından, turnuvaya ilişkin bir açıklama da Cengiz Plazaspor Kulübü tarafından yapıldı.

 

İşte o açıklama;

“U16 Gelişim Turnuvası müsabakaları Ekim ve Kasım ayları içerisinde toplamda 15 müsabaka şeklinde planlanmıştır. Ligimizin amacı çocuklarımızın sporcu ahlakı ile sosyal çevrelerinde ve aile içerisinde kısacası yaşamlarının her alanında sağlıklı ve karakterli bireyler olmalarını sağlamaktır. İnanıyoruz ki, bundan sonraki yıllarda da devam edecek turnuvalarımızda çocuklarımızın kazanacağı ahlaklı sporcu karakterleri, yaşamlarının her alanında kendilerine artı değer olarak dönecektir.

Planladığımız turnuvada siz değerli kamuoyundan beklentimiz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın Ekim ve Kasım aylarında yapacakları müsabakalara izleyici olarak katılarak çocuklarımıza destek vermenizdir.  

Duyarlılığınız ve katkılarınızla ‘Daha İyi Bir Gelecek’ düşlerimize ortak olacağınıza olan inancımızla şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla…”

 

TURNUVAYA KATILACAK SPOR KLÜPLERİ

1- Yeni Hozatspor

2- Pınarlarspor

3- Dersim Akademispor

4- Cengiz Plazaspor

5- Ovacık Bld. Ulaşspor

6- Burmageçitspor

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 3531
 Dün : 7167
 Toplam : 24565978
 Ip No : 54.81.102.236