Hozat 5.4.2019 08:26:07 1531 defa okundu

CHP’li Polat, makamı partisinden Geyik’e devretti

Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik mazbatasını aldı

Hozat’ta Belediye Başkanı seçilen CHP’li Seyfi Geyik, partisinden seçilerek beş yıl süreyle belediye başkanlığı yapmış olan Celaleddin Polat’tan makamı devraldı. Dün mazbatasını alarak göreve başlayan Geyik, “Birlikte üreten ve birlikte kazanan bir Hozat hedefi ile inanç ve cesaretle çıktığım bu yolun sonunda, hep beraber gördük ki Martın Sonu Bahar” ifadelerini kullandı.

 

“Hozat halkına şükranlarımı sunuyorum”

Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkanı seçilen Seyfi Geyik, yine kendi partisinin belediye başkanı olan Celaleddin Polat’tan makamı devraldı. Geyik, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Birlikte üreten ve birlikte kazanan bir Hozat hedefi ile inanç ve cesaretle çıktığım bu yolun sonunda, hep beraber gördük ki Martın Sonu Bahar oldu!

 

Demokratik bir ortamda, yoğun bir katılımla iradesini ortaya koyan Hozat halkına şükranlarımı sunuyor, büyük desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu sonucun tüm hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

Bu süreçte, başta beni bu göreve layık gören parti organlarımıza, desteğini hiç esirgemeyen Sayın Milletvekilimiz Polat Şaroğlu'na ve Belediye Başkanımız Celalettin Polat'a teşekkürlerimi sunuyorum. Aynı zamanda, birlikte yol yürüdüğüm ilçe başkanıma, parti örgütüme ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum.

 

Sorumluluk duygusu ve dayanışma bilinci ile üstlendiğim bu kutsal görevi, bizi bu günlere taşıyan duruşumuzu hiç bozmadan sürdüreceğimden kimsenin şüphesi olmasın.

Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, oy verdi/vermedi hesabı gözetmeden, demokratik ve şeffaf bir temsiliyet ile Hozat için durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Tüm halkımıza, kamu personeline, ilçemizde yaşamlarını sürdüren herkese teşekkür ediyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 16417
 Dün : 22585
 Toplam : 32322929
 Ip No : 34.236.171.181