Siyaset 15.11.2018 08:41:29 2466 defa okundu

CHP’nin 3 Başkan Adayı Açıklandı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Tunceli’deki üç belediye başkan adayı açıklandı. Türkiye’deki bazı il ve ilçe başkan adayları açıklanırken, ilimizdeki üç aday da netleşti.

Bunlardan biri Hozat ilçesi. Hozat Belediye Başkan Adayı, bu partinin ilçe başkanıyken istifa ederek başvuran Seyfi Geyik oldu. Adayı açıklanan diğer ilçe ise Mazgirt oldu. Mazgirt Belediye Başkan adayı ise İsmail Toprak olurken, bu ilçeye bağlı Akpazar Belde Belediye Başkanlığı için ismi açıklanan kişi ise Cemal Bulut oldu.

 

İşte Adaylığı Kesinleşen CHP'li Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının Listesi

CHP'de 24 Ekim'de toplanan Parti Meclisinde (PM) 105 ilçe ve belde belediye başkan adayının açıklanmasının ardından dün 140 aday daha açıklandı.

CHP Genel Merkezi'nde basın toplantısı düzenleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun adaylığı kesinleşen il belediye başkan adaylarını duyurdu.

PM toplantısında 1 büyükşehir ve 10 il belediye başkan adayı da belirlendi.

1 büyükşehir ve 10 il belediye başkan adayı da belirlendi. Buna göre; Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçi, Batman Belediye Başkan Adayı Enver Erdem, Bingöl Belediye Başkan Adayı Vahdettin Uzunyayla, Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç, Uşak Belediye Başkan Adayı Asım Kalelioğlu, Erzincan Belediye Başkan Adayı İsmail Taş, Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Durum, Burdur Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz, Giresun Belediye Başkan Adayı Kerim Aksu, Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman oldu.

 

Tunceli’den 3 isim açıklandı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Tunceli’deki üç belediye başkan adayı da açıklandı. Türkiye’deki bazı il ve ilçe başkan adayları açıklanırken, ilimizdeki üç aday da netleşti. Bunlardan biri Hozat ilçesi. Hozat Belediye Başkan Adayı, bu partinin ilçe başkanıyken istifa ederek başvuran Seyfi Geyik oldu. Adayı açıklanan diğer ilçe ise Mazgirt oldu. Mazgirt Belediye Başkan adayı ise İsmail Toprak olurken, bu ilçeye bağlı Akpazar Belde Belediye Başkanlığı için ismi açıklanan kişi ise Cemal Bulut oldu.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1964
 Dün : 14613
 Toplam : 36568720
 Ip No : 18.207.254.88