Sürmanşet 11.1.2019 20:00:00 601 defa okundu

Cemal Diribaş Toprağa Verildi

Tunceli'de genç yaşta hayatını kaybeden Munzur Üniversitesi akademisyenlerinden Cemal Diribaş toprağa verildi.

Diribaş için önce Munzur Üniversitesi’nde ardından da Tunceli Cemevinde cenaze töreni düzenlendi. Rektör Ubeyde İpek, Vali Yardımcısı Akın Zor, üniversitedeki akademisyenler, öğrenci ve idari personelin yanı sıra, çok sayıda vatandaşın da katıldığı törende, Cemal Diribaş’ın yakınlarının ağıtları eşliğinde cenaze omuzlara alınarak araca konuldu.

 

Babaocağı Köyünde Defnedildi

Halı sahada arkadaşlarıyla futbol oynarken aniden yere yığılan 46 yaşındaki Cemal Diribaş, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Munzur Üniversitesi akademisyenlerinden olan Diribaş için ilk olarak üniversitede tören düzenlendi. İkinci tören ise Cemevinde düzenlendi. Cenaze töreninde Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek bir konuşma yaptı. Rektör İpek,  "Cemal Diribaş kardeşimizi yakından tanıyorum. Çok özverili bir arkadaşımızdı. Ani ölümü bizleri çok üzmüştür. Cemal hoca en zorlu dönemlerde Hozat ve Pülümür ilçemizde başarıyla görev yapmış ve üniversitemize büyük katkı sunmuştur. Çok vefakar, yüreğinde inanılmaz bir eğitim aşkı olan biriydi. Çok başarılı bir arkadaşımızdı, onu asla unutmayacağız. Ailesinin acısını yürekten paylaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Kalp krizi geçirdiği öngörülen Diribaş, Babaocağı Köyünde toprağa verildi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 3959
 Dün : 16662
 Toplam : 29791173
 Ip No : 3.90.204.40