Manşet 4.7.2020 08:51:07 1589 defa okundu

Kura çekimi ertelendi

Tunceli Belediyesi’ne alınacak olan 25 personele ilişkin noter huzurunda yapılacak kura çekimi, komisyon üyelerinin karantina altında olması nedeniyle ertelendi.

NOTER HUZURUNDA ÇEKİLECEK

Tunceli EMEK – Tunceli Belediyesi, geçtiğimiz haftalarda belediye bünyesinde istihdam etmek üzere 25 personel alınacağını duyurmuştu. 15 Haziran tarihi itibariyle sona eren başvurularla ilgili noter huzurunda kura çekimi yapılacağı açıklanmıştı. Ancak kura çekimi, personel alımıyla ilgili kurulan komisyon üyelerinin koronavirüs salgını nedeniyle karantinada olmasından ötürü ertelendi. Konuyla ilgili Tunceli Belediyesi’nden yazılı bir açıklama yapıldı.

KISA ZAMANDA AÇIKLANACAK

Açıklamada, “Değerli Dersim halkı; bildiğiniz gibi 8- 15 Haziran 2020 tarihleri arasında belediyemiz bünyesinde çalıştırılmak üzere iş başvuruları almıştık. Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu'na Covid-19 teşhisi konması sonrasında içerisinde işçi alımları ile ilgili çalışma yürüten komisyon üyelerimizin de yer aldığı bir kısım belediye personeli karantinaya alındığından dolayı ne yazık ki ilgili çalışma tamamlanamamış, kura çekim tarihi ertelenmiştir. Kesin tarihi en kısa zamanda kamuoyunun bilgisine sunacağız.” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 2872
 Dün : 16542
 Toplam : 38491318
 Ip No : 3.235.107.209