Nazımiye 26.8.2021 12:38:57 7979 defa okundu

Şivan Kırmızıçiçek ameliyat edildi

İşte ayrıntılar

Petrol-İş Sendikası Gebze Şubesi Başkan Yardımcısı Nazımiyeli Şivan Kırmızıçiçek, ailesinin de içerisinde bulunduğu otomobiliyle iki gün önce Tunceli-Nazımiye yolunda kaza yapmıştı. Şivan, eşi Duygu ve 2 çocuğunun da olduğu araç A 101 kamyonuyla çarpıştı.

Kamyon sürücüsünün bir anlık dalgınlıkla karşı şeride geçmesi üzerine meydana geldiği iddia edilen kazada yaralanan Kırmızıçiçek Ailesinin fertleri Elazığ’daki çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.

 

ŞİVAN VE OĞLU TEDAVİ ALTINDA

 

Kız kardeşinin düğün törenine katılmak üzere Gebze’den Tunceli’ye geldiği öğrenilen Şivan ve ailesinin, merkezde alış-veriş yaptıktan sonra ilçeye dönerken, Tunceli-Nazımiye yolunun Kavacık Restorana yakın noktasında kamyonla çarpıştı.

Kaza sonrası Elazığ’daki çeşitli hastanelerde tedavi altına alınan Şivan, karın bölgesinde meydana gelen kanama nedeniyle dün gece ameliyata alındı.

Nazımiye Düzgün Baba Ziyaretleri Kültür Kalkınma ve Yatırım Derneği Başkanı olan Sinan Kırmızıçiçek, ağabeyi Şivan ve ailesinin durumuna ilişkin şu bilgileri paylaştı; “Abim kız kardeşimizin düğününe katılmak üzere ailesiyle Gebze’den gelmişti. Dersim merkeze gelip alış-veriş yaptıktan sonra Nazımiye’ye dönerken, ilçedeki A101 adlı markete malzeme getiren araçla çarpışmış. Kamyon sürücüsünün karşı şeride geçmesi nedeniyle ağabeyimin kullandığı otomobil ile çarpışmış. Şivan dün gece karın bölgesinde biriken kan nedeniyle ameliyata alındı. Yaklaşık iki buçuk saat süren ameliyat sonrası şimdi Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde tedavi altında tutuluyor. Doktorlar ameliyatın başarılı geçtiğini söylüyor.

Eşi Duygu’nun kalça kemiğinde kırık vardı. Tedavi sonrası hastaneden taburcu edildi. Şimdi tedavisi evde sürüyor. Doktorlar yaklaşık bir ay hareket etmemesi gerektiğini söyledi.

3 yaşındaki yeğenimiz de kazada yaralanmıştı. O da karaciğerinde oluşan darbe nedeniyle şu anda Elazığ’daki özel bir hastanede tedavi altında.”

Petrol-İş Sendikası Gebze Şubesi Başkan Yardımcısı Şivan  Kırmızıçiçek, Nazımiye Belediye Başkanı Cafer Kırmızıçiçek’in de kardeşidir.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 273
 Dün : 18664
 Toplam : 51321641
 Ip No : 3.236.225.157