Manşet 17.10.2019 09:03:22 2335 defa okundu

“Sözden Kalbe Eğitim Buluşmaları”

Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma ve Geliştirme Birimi tarafından "Sözden Kalbe Eğitim Buluşmaları" projesi kapsamında eğitim verildiği açıklandı.

Projenin ilk etabı Ovacık’ta gerçekleştirildi. İlçedeki öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Gürsel Ekmekci, bu proje kapsamında yedi ilçedeki öğretmenlerle eğitim-öğretim konularında fikir alışverişi yapılmasının ve sorunlara çözüm önerileri getirilmesinin amaçlandığını bildirdi.

 

Buluşmaların ilki Ovacık’ta

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma ve Geliştirme Birimi tarafından hazırlanan "Sözden Kalbe Eğitim Buluşmaları" projesi kapsamında, Milli Eğitim Müdürü Gürsel Ekmekci Tunceli’nin Ovacık ilçesindeki öğretmenlerle bir araya geldi. Müdür Ekmekci, projenin amacının yedi ilçedeki öğretmenlerle bir araya gelip eğitim-öğretim konularında fikir alışverişi yapılması ve sorunlara çözüm önerileri getirilmesi olduğunu belirtti. Ekmekci, eğitimdeki sorunların paylaşılmasının ardından müzik dinletisiyle devam eden programın her hafta bir ilçede gerçekleştirileceğini söyledi.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 1423
 Dün : 14613
 Toplam : 36568179
 Ip No : 18.207.254.88