Eğitim 10.1.2019 19:22:13 3515 defa okundu

Tunceli’ye Yeni Milli Eğitim Müdürü

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni bir isim getirildi.

Ankara’nın Yenimahalle İlçesindeki Nasrettin Hoca Ortaokulu’nda Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gürsel Ekmekçi, geçici görevlendirme ile Tunceli’ye atandı. İl Milli Eğitim Müdürlüğüne vekaleten yapılan bu görevlendirme sonrasında, Mustafa Aslanoğlu da Ankara’ya alındı.

 

Aslanoğlu, Bakanlık bünyesindeki Personel Genel Müdürlüğü’ne geçici görevlendirme ile müşavir olarak görevlendirildi.

 

Bakan Selçuk’tan müdürlere yönelik atamalar

Tunceli, Amasya, Osmaniye ve Bilecik illerine yeni İl Milli Eğitim Müdürlerinin atamaları yapıldı.

Yaklaşık 10 yıldır Tunceli’de Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Müdür Yardımcılığı, vekaleten il müdürlüğü yapan, geçtiğimiz yılın Haziran ayında da asaleten İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mustafa Aslanoğlu, Ankara’da bağlı olduğu Bakanlık bünyesine geçici görevlendirme ile alındı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Ankara’daki bir ortaokulda müdür yardımcılığı görevini yürüten Gürsel Ekmekçi getirildi. Ekmekçi’nin Tunceli MEM’e geçici görevlendirilmesi, bazı çevrelerce Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na jesti şeklinde yorumlandı. Ekmekçi, Sivas doğumlu bir eğitimci.

 

 İşte diğer değişiklikler

Tunceli’nin yanısıra, Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde şube müdürü olarak görev yapan Aydın Albak’ın ataması yapıldı.

Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik de Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

 

Tunceli’yi Seviyoruz

Tunceli EMEK Gazetesi’nin bu değişiklik sonrası görüştüğü İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, kendisinin de eşinin de ilimizi çok sevdiğini söyledi. Yaklaşık 10 yıldır Tunceli’de milli eğitimin çeşitli kademelerinde görev yaptığını aktaran Aslanoğlu, ‘İnşaatçı olduğum için çakılan her çividen haberim vardır. Bu geçici bir görevlendirme. Benim kadrom burada olacak. Bakanlığın tasarrufudur bu geçici görevlendirme. Ne kadar süreceğini bilmiyorum. Yerime gelecek olan arkadaşımızla bugün konuştuk. Tunceli’den önümüzdeki hafta ayrılabilirim.’ şeklinde konuştu.

Yorumlar

Ad-Soyad
E-Mail
Yorum
Tüm Yorumlar
Tüm Yorumlar


SİZİ TANITALIM

Bilgilerinizi girerek, Dersimli Esnaf ağına dahil olabilirsiniz!

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYINIZ

DERSİMLİ ESNAFLARIMIZ

Burçlar

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

HAVA DURUMU

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

 Bugün : 11552
 Dün : 33264
 Toplam : 37523602
 Ip No : 35.173.48.53