20 Ocak’a dikkat! Pozitif bir enerji dalgası geliyor!

Haftaya başlarken biraz daha yorgun biraz daha enerjisi düşük ve hayal kırıklıklarıyla başlayacağız” uyarısında bulunan Astrolog Aygül Aydın ay balık enerjisiyle haftaya başlayacağını ardından ayın Koç burcunda ilerleyeceğini, boğa burcuna geçerek enerjiyi yükselteceğini söylemişti.

Güneş, 20 Ocak'ta saat 17.08'de Kova burcuna geçiş yapacak. Bu burç değişikliği, genel olarak pozitif bir enerji dalgası getiriyor ve yeni bir dönemin başlangıcını müjdeliyor. Bu dönemde, toplumla daha fazla etkileşimde bulunmak, arkadaş çevresiyle daha yakın ilişkiler kurmak ve hatta grup projelerine katılmak gibi sosyal aktivitelerde bulunma isteği ön plana çıkabilir. Yeni insanlarla tanışmak için uygun bir zaman olabilir.

Pazartesi günü enerjisi düşük, elinizi ayağınızı çekmiş daha arka planda durmak isteyen duygular ön plana çıkmıştı. Aygül Aydın kendinizi çok zorlamadan hareket etmenizde fayda var uyarısında bulunmuştu. Salı gününden sonra Ay da Koç burcunda ilerlemeye başladı, ardından Mars enerjisiyle harekete geçme, güçlenme, yeniden başlama duyguları yükselecek. Venüs 20 derece yaya geçmiş olacak. 20 derecelerde ise Neptün bizi karşılıyor. Bu da kareleme enerjisi demek. Venüs ikili ilişkilerimiz, paraya olan düşkünlüğümüz, paradan beklentimizi ifade ediyor. Bu da bu hafta aşk ilişkileri, parasal konularda ani inişlere çıkışlara, kandırılmaya, yanılgılara açık olmamızı fısıldıyor.

Borç isteniyorsa bu hafta daha dikkatli olmakta fayda var. Kadınlarla iletişim ve ilişki biçimlerinize de dikkat etmenizde fayda var. Merkür artık yay burcundan çıktı. Bu hafta oğlak burcunda devam ediyor. Mars oğlak burcunda, Güneş oğlak burcunda, Plüton 29 derecelerde oğlak burcunun en krizli dediğimiz en önemli yıkım dönüşüm değişim diye ifade ettiğimiz alanlarda geziniyor.

BU BİR SON DEĞİL

Bu bir son ama yeni bir başlangıç için bir son. Bunlar hissedilirken Jüpiter de boğa burcunda ileri hareket ediyor. Bu da kendinizi ifade etmek bereketiniz arttırmak için de farklı güçlü bir süreci tetiklemiş olacak.

20 Ocak saat 17.08’de Güneş, Kova burcuna geçiyor. Güneş’in burç değiştirmesi, genel olarak pozitif bir enerji değişikliği getirir ve yeni bir dönemin başlangıcı işaret ediyor. 21 Ocak'ta saat 03.51'de Plüton da Kova burcuna geçiş yapacak. Aygül Aydın, özellikle 2023 Mart-Haziran arasında yaşadığı deneyimleri hatırlayarak, bu dönemi değerlendirebilir. Plüton'un Kova burcuna geçişi, 20 senelik bir dönemin sonunu işaret ediyor. Geçmişteki olayları gözden geçirme ve geleceğe odaklanma zamanıdır. Bu dönemdeki yaşanmışlıklarla şimdiyi karşılaştırarak önemli dersler çıkarabilir ve gelecek hedeflerini belirleyebilir.

KOÇ BUCU

Bu hafta sizler için önemli bir hafta. Önemli bir projeyi harekete geçiriyor olabilirsiniz. Yeni bir iş başvurusu sonuçlanıyor olabilir. Eğer bir kadınla alakalı sorunlar yaşıyorsanız, bu hafta konuşmak ya da tartışmak adına çok doğru zaman değil. Manipülasyonları iyi yönetmeye çalışın. Bu hafta iş ortamınız eski çalışanlarınızla ilgili belki birtakım manipülasyonları yönetmek ya da burayla ilgili olumsuz hayal kırıklığı yaşadığınız konuları yönetmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta parasal finansal konularda kazançlarınızın arttığı, bereketiniz arttığı bir hafta olabilir. Ekonomik açıdan güçlü olacaksınız. Enerjiniz yükselecek, duygusal anlamda kendinizi daha güçlü ve daha iyi hissedeceksiniz. Pazartesi ve salı günleri dikkatle geçti, çarşamba perşembe günleri görüşmeler anlaşmalar yapıldı. Ortaklıklarını varsa ve bazı ortaklıkları bitirme kararı gündeme geldi.

Hafta biterken enerjinizi daha düzgün daha iyi ve olumlu kurmanız da fayda var. Evlilik ilişkilerde yaşadığınız problemler varsa burada bir finale gittiğinizi düşünüyorsanız da duygusal anlamda bu finali iyi bir şekilde yönetmenizi tavsiye ediyoruz.

BOĞA BURCU

Bu hafta Jüpiter de boğa burcunda artık ileri hareketine gidiyor. Tabii plüton'a Güneş yaklaşmaya başladı. Önemli bir haber geliyor sizlere. Bir başarı haberi ya da yaptığınız bir işin takdir görüyorsunuz. Bu hafta güçlü bir süreci başlatacak, ortaklıklarınız varsa ikili ilişkileriniz varsa, parasal, vergi, dava açma, davalık olma gibi konularınız varsa bunlara dikkat edin. Davalık olmuşsanız da bir kadın şahit varsa işin içerisinde buna da dikkat edin. Manipüle edebilecek durum ve olaylarla karşılaşma olasılığınız diğer zamanlara göre çok daha fazla olabilir. Bu hafta eğitimlerinizi parasal konularınız ya da üniversitelerle ilgili işleriniz varsa şanslı bir hafta, bunları tamamlayabilirsiniz.

Temeller oluşturacağınız bir hafta içerisinde olduğunuzu unutmamanızı istiyoruz. Perşembe ve cuma günü sakarlıklar, ufak tefek sağlıkla ilgili problemlere dikkat edin. Annenizin ailenizin ya da sevdiklerinizle alakalı konularda böyle daha sorumluluk almanız gereken durumlar olabilir. Haftanın en şanslı olduğunuz yeri anne baba ev aile yuva ile alakalı konular olabilir.

İKİZLER BURCU

İkizler için güzel bir hafta oluyor. Yönetici gezegeniniz Merkür artık oğlak burcunda hareket ediyor. Mars'a birazcık daha yakınlaşacak. Aşk ve ilişkilerden yana bir takım hayal kırıklıkları olabilir. Geçen hafta verilen sözler yerine getirilmemiş olabilir bir ortaklık varsa ondan sonuç alamamış olabilirsiniz. Bu hafta bunlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yeni başlangıçlar içerisine giriyorsunuz. Yeni bir proje, bir anlaşma söz konusu olabilir.

Parasal finansal ya da çalışanlarınızın sizin arkanızdan bir şeyler çevirdiğine dair bir takım dedikodulara maruz kalacaksınız. Bu tür konulara ekstra dikkat edin. Zaten bunlar önünüze gelecek, sizi çok seven insanlar zaten size bunları söyleyecek. O insanlara kulak verin, bu hafta onları dinleyin.

Kredi çekmek, bir şeyi alıp satmak için de güzel bir etki içerisindesiniz. Uuranüs'ün etkisi hala devam ediyor. Mars 8 derecelerde oğlak burcunda hareket edecek. Bu da sizin alma verme, satma, ortak olma gibi şanslarını daha fazla arttırıyor. Kariyerle ilgili konularda da büyük bir yardım, büyük bir şans söz konusu olacak.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler adım adım merkürü marsı da oğlağa taşıdı. Gergin ve stresli hissediyor olabilirsiniz. Güneş plütona 29 derecede kavuşacak. Bu hafta oldukça kadersel bir hafta olabilir. Ödemeler, borçlar, alacaklar, müşterilerle ilgili ilişkiler, seyahatleriniz çok artabilir.

Nasıl karar vereceğinizi bilemediğiniz ya da riskli konuşmalar yapmanız gereken bir salı ve çarşamba günü geçirebilirsiniz, bu bugünlere biraz daha dikkat edin. Stresli yaklaşımlar içerisinde olmayın. Seyahatlerle alakalı konularda şanslı etkiler içerisinde olabilirsiniz. Mümkün oldukça sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam bunlara bu hafta önem verin. Bedensel anlamda daha dikkatli hareket etmenizde fayda var. Derli toplu olmak pratik olmak bu haftanın en önemli konusu oldu. Zihninizi dağıtmayın. Nasıl ilerleyeceğiz, nasıl karar vereceğinizi bilemeyebilirsiniz.

Seyahatleriniz varsa evrak eksikliklerine dikkat edin. Üniversitelerle ilgili iş yapıyorsanız, konsolosluklarla alakalı işleriniz varsa bunlarla ilgili evrak eksikliklere ya da sorunlara dikkat edin. Parasal ve finansal kazançlarınızı arttıracağını bir hafta içinde olacaksınız.

ASLAN BURCU

Aslanlar sizler için de güzel, farklı özel bir hafta olacak. Kariyer ve iş planlarınızı yenileyeceğiz, değiştireceğiniz, duygularınızın da değiştiği duygusal anlamda da biraz böyle aşağılarda gezeceğinize bir hafta olabilir.

Nafaka, vergi borçlarıyla ilgili sonuçlar alabilirsiniz. Birden bir trafik cezası geldiğini görebilirsinis. Plüton son krizli derecelerde iş ortamınızı test ediyor. İş ortamınızı sarsıyor. İstifa etmek, ayrılmak buradan gitmek, dayanamamak ya da bunu tetikleyen unsurlar söz konusu olabilir. Biraz zorlanıyorsunuz.

21 Ocak'tan sonra yapacağınız iş başvuruları ve mülakatlar sonucunda çok hızlı iş sahibi olabilir. Çok hızlı iş ortamına giriş yapabilirsiniz. Bugünlerde iş başvuruları yapın. Eğer iş arıyorsanız, iş değiştirmek de istiyorsanız, önümüzdeki günlerde sorumluluklarınızla ilgili konularda değişimler olabilir.

Evcil hayvanlarınız varsa onların sağlık sorunları gündeme gelebilir. Bir evcil hayvan edinmek isteyebilirsiniz, sorumluluk alacaksınız.

Bu hafta aşk ve ilişkilerden yana çok şanslısınız. Bu hafta tanışacağınız biri kadersel anlamda size çok iyi gelecek ya da sizin hayatınızla alakalı önemli bir adım atmanıza size kariyerinizi besleyecek, destek verecek.

Geçiti kullanın kazalar ufak tefek tartışmalar atışmalara dikkat edin. İletişimsel kazalara da dikkat edin. Yanlış birine mesaj atmanız, yanlış bir noktada istemediğiniz bir şeyi yanlışlıkla ifade etmeniz gibi yanlış anlaşılmalara da açık olabilirsiniz. Bunlara da dikkat edin.

BAŞAK BURCU

Bu hafta yönetici gezegeniniz Merkür'ün de artık oğlak burcunda daha hızlı ilerliyor olmasıyla aşk hayatınız, eğlenceniz, neşeniz, hayattan keyif aldığınız yerlerle alakalı önemli adımlar atacaksınız. Olduğunuz, kendinizi gösterdiğiniz daha bilinçli hareket ettiğiniz ama bir sayfayı kapatıp yeni bir sayfa açtığınızda bir haftaya giriyorsunuz. Bu hafta iş ortamınız çalışma alanınızla ilgili büyük değişimler yapabilirsiniz.

2019'da yaptığınız ve yarım kalan projeler varsa bunları hayata geçirme arzunuz artabilir. Yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni başlangıçlar içerisine giriyorsunuz. Başak ve yükselen burcu başak olanlar sadece kendinizi mental anlamda, ilişkiler konusunda çok yorgun hissediyor olabilirsiniz. Finansal anlamda kartlarınızı kaybetmek, finansal anlamda şifrelerle alakalı problemler ya da beklemediğiniz ödemelere de özellikle çarşamba ve perşembe günleri dikkat etmenizde fayda var. Bu hafta sosyal çevreye, arkadaşlarınızla buluşmaya, toplumsal anlamda yardım edebileceğiniz yerleri tespit etme noktasına eğilirseniz kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

İyi duygular halinde olmamız gerekiyor. Bir kaygı bozukluğu yaşamayın. Kendinizi çok kaygılı hissettiğiniz bir durum içerisindesiniz yardım etmek iyi hissettirebilir.

TERAZİ BURCU

Ay Koç burcuna geçecek. Bu hafta ay balık burcuyla başlıyor, birazcık daha inişler çıkışlar, duygusal anlamda daha yorgun bir iş ortamı sizi bekliyor olabilir.

Çalışanlarınızla ilgili ya da çalışma arkadaşlarınız, yöneticilerinizle ilgili şikayetlerle güne başlamış olabilirsiniz. Büyük bir revizyon zamanı her şeyi değiştiriyorsunuz. Jüpiter, Jüpiter ve Uranüs gezegenleri zaten sizin 8 evinizi yokluyor ve bu da gelir kaynaklarınızı arttırma noktasında sizleri önemli bir noktaya götürüyor.

Finansal değerler içerisindeyseniz, burada değişimlere gidiyorsanız biraz dikkatli olun. Uzun vadeli planlar yapın. Al satlar ani çıkışlar ya da coin piyasasında vur kaç yapacağım buradan bunu alacağım çıkacağım gibi duygular içerisindeyseniz hemen yükselmeyi Venüs Neptün karesi olduğunu unutmayın. Çevrenizdeki spekülasyonlara daha dikkat etmeniz gereken bir durum ve dönem içerisindesiniz herhangi birinin inanıp çok erken gelebilirsiniz, dikkatli ve temkinli ilerlemenizde fayda var.

Taşınma yer değişimi ile ilgili kararlar almanız ve artık nerede yaşayacağınızı kesinleştirmeniz ve yeni adımlar atmanız için de çok farklı ve özel bir hafta olacak. Bu haftayı bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Aşk, ilişkiler, evlilik duygusal dünyanızda bir gelgitler hissedebilirsiniz çok öfkelenmeyin. Evliliğinizde ilişkinizde özellikle çarşamba perşembe günü daha dikkatli olun. Hiç beklemediğiniz ya da sizin hiç düşünmediğiniz herhangi bir yerden karşı bir saldırı bir tepki ya da eski bir ortağınız ya da partnerinizle bir karşılaşma yaşayıp bazı konuları tekrar konuşmanız söz konusu olabilir.

AKREP BURCU

Güneş ve Plüton birbirine artık çok yakın ilerliyor. Her şeyden önemlisi aşk ve ilişkilerden yana büyük bir değişim içerisine gideceksiniz. Mars Jüpiter karesini yaşayacaksınız, bu Mars Jüpiter karesi sizleri yeni bir noktaya götürecek. Burada yeni adımlar atmanıza sebep verecek. Kariyerinizle ilgili çok şanslı bir dönemdesiniz, ışıl ışıl olacaksınız. Sürpriz haberlere açık olun. Finansal ve parasal konularda çok hızlı kazançlar elde edebilirsiniz. Kardeşler, akrabalar onlarla alakalı bir şeyler öğrenebilirsiniz. Sosyal medya kullanıyorsanız, sosyal medyada kime ne yazdığınıza, ne ifade ettiğinize, konuşmalarınıza dikkat edin.

Aşk ve ilişkilerden yana zorluklar yaşıyor olabilirsiniz. Çocuklarınızın sağlığı, gribal enfeksiyonlar üst üste gelebilir ve bunlarla alakalı yorgunluklar yaşamış olabilirsiniz, uykusuzluk bu hafta gündeminizde olabilir. Venüs Neptün karesini yaşayacaksınız, bu da işte dediğimiz gibi biraz çocuklarla alakalı konular, finansal parasal konularla ilgili durumları da tetikleyebilir. Doğum haritanıza göre netlik kazanacak ama ekonomik açıdan finansal açıdan özellikle borsa coinlerle alakalı her ne oynuyorsanız ya da ne yapıyorsanız spekülasyonlara daha açık olmanız gerekiyor. Birilerinin gazına gelmemen, oradan bunu duydum bunu satın aldım gibi işlere de pek girmemeniz de fayda var.

YAY BURCU

Venüs yay burcundaki hareketine devam ederken, Neptün kareleme doğru gidiyor bu ne demek oluyor. Bir kere sağlıkla ilgili konulara dikkat edeceksiniz. Bedensel, finansal konulara da yanılgılara dikkat edeceksiniz. Ödemeleriniz çok artabilir, aile sizden destek isteyebilir. Paraya biraz daha fazla ihtiyaç duyduğunuz ya da daha hızlı kazanmak istediğiniz ama nasıl ilerleyeceğiz bilemediğiniz bir zaman dilimine girebilirsiniz. Kadınlarla iletişim şekillerinize dikkat edin, kadın patronlar kadın çalışanlar, kadın takım liderleri onlarla olan konularda birtakım hayal kırıklığına uğramak ya da onları hayal kırıklığına uğratmaya çok açık bir süreçte olabilirsiniz

Finansal anlamda çok sıkıştığını bir hafta olabilir, ekonomik açıdan büyük destek istediğiniz ve finansal anlamda bir desteğe ihtiyaç duydunuz ama kazanacaksınız. Kazançlar geliyor, ekonomik açıdan daha rahatlayacaksınız. Burada birazcık daha planlı pratik hareket etmeniz gereken bir zamandasınız. Eğer bunu başarırsanız daha güçlü hareket edeceksiniz. Enerjiniz daha güçlü bir şekilde yol alacak, bu hafta çok önemli olacak.

Biriyle görüşmek istiyorsanız bazı şeyleri konuşmak istiyorsanız çarşamba perşembeye dikkat edin. Pazartesi salı karşılaşabilirsiniz bazı böyle kadınlarla ilgili konularda yanılgılar manipülasyonlara daha açık olabilir.

OĞLAK BURCU

Oğlan Güneş ve Plütonda kavuşacak. Evet çok önemli bir hafta sizin için. Mars tam tepenize öyle söyleyelim. Merkür de oğlakta böyle gerçekten çok önemli sizi de zorlayan hem sağlık hem bedensel hem anne baba sorumlulukları derken iş hayatı sorumlulukları gerçekten sizi zorluyor. Kendinizi çok yorgun, çok bitkin hissediyor olabilirsiniz; ama bir yandan da üretiyorsunuz ve mücadele ediyorsunuz. Ay ve kiron kavuşumu yaşayacaksınız. Eşle ilgili konular varsa ya da sevgiliniz varsa nişanınız varsa onunla ilgili bazı konularda çatışmalar öfke gerilime çok açıksınız, dikkatli olun.

Sağlıkla ilgili kaygılarınız çok artmış olabilir. Böyle bir kaygı ve bir heyecan içerisinde olabilirsiniz sağlıkla ilgili aslında endişe ve kaygılarınız varsa bunları gerekli uzmanlardan destek alarak hareket edebilirsiniz ama vesvese yapıyor da olabilirsiniz. Çok vesveseli, çok duygusal anlamda travmatik şeylerle böyle bir dönüşüm sürecindesiniz.

Plüto 29 derece sizi yıkıp dönüştürüyor, korkularınızla yüzleştiriyor. 20 senelik bir dönem o kadar yoruldunuz ki plüton sizin burcunuzda çıkacak az kaldı. 21 Ocak'ta Plüton kova burcuna geçiyor yani artık bu haftanın sonunda o konuyu da önümüzdeki hafta konuşacağız şansın bereketin gerçekten gücün sizde olduğu bir dönem ama sizin için muazzam bir süreç. Eğer bazı kayıplar yaşamaktan korkuyorsanız ya da bir şeyleri bırakmaktan korkuyorsanız oğlak ve yükselen burcu oğlak olanlar bu hafta onlardan korkmayın, gitmesi gereken gitsin, kaybetmeniz gerekeni kaybedin bırakın. Üzülmeyin ya da buna çok fazla dert edip kendinizi yormayın. Çünkü yeni başlangıçlar olacak.

KOVA BURCU

Bazı ağırlıklardan sorumluluklardan bu hafta kurtuluyorsunuz. Artık haftanın sonunda 21 Ocak'ta Plüton kovaya geçiyor plütonun kovaya geçmesiyle birlikte yeni başlangıçlar içerisinde olacaksınız.

Yeni adım atacaksınız. Bu hafta sonu 21 Ocak'ta gerçekleşecek ama haftaya başlarken de yakın çevre ilişkiler dedikodular o onu demiş bunu demişle başlayabilirsiniz. Pazartesi ve salı parasal konular konuşulurken, çarşamba ve perşembeden sonra haberler seyahatler belki bu hafta seyahat etmeniz gerekiyor olabilir. Dedikoduları yönetmeniz gereken bir hafta içerisinde olabilirsiniz, ev almak, satmak değiştirmek, hukuksal süreçler varsa sonuç almak gibi durumlar da gündeminizde gelecek. Kariyer hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz bir şeyden sonuç alamamış olabilirsiniz. Venüs Neptün karesi yaşayacaksınız, hemen panik yapmayın hemen fevri davranmayın, hemen her şey bitti, ben artık buna katlanamam gibi duygular içerisinde olmayın.

Sizler neler açtınız, neler geliştirdiniz. Şimdi bu duygular içerisinde olmanın bir mantığı yok, tam tersi yeni bir dönem yeni bir döngü başlıyor. Plüton kovaya geçecek, orayı da bir görün, orayı da bir hissedin, orayı da bir yaşayın.

BALIK BURCU

Ay balık burcunda haftaya başladık. Enerjisi farklı olacak, sizler için biraz duygusal, biraz gerçekten kendinizi ön planda hisseden ve ne yönde gideceğinizi bilmeyen bir duygu olabilir. Güneş ve Plüton da kavuşum sergileyeceği için bu haftayı hiç unutmayacaksınız, öyle söyleyebiliriz.

Unutulmaz bir hafta içerisinde olacaksınız. Çarşambadan sonra ay Koç burcuna geçiş yapacak para finans ekonomi hukuksal konuları konuşacağınız bir hafta söz konusu olabilir.

Venüs yay burcunda kariyerinizle ilgili terfi atama yer değişimi bekliyorsanız çarşamba perşembe sonuç alabilirsiniz. Burada bir atama söz konusu olabilir, bir değişim departman değişikliği olabilir ya da hiç beklemediğiniz bir bölüme ya ben bunu nasıl yapayım, hocam ben burayı nasıl geçerim dediğiniz bir yere geçiş olabilir ya da işte işle ilgili değişimlere açık olabileceğiniz bir zaman diliminde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ilişkilerde bu hafta tartışmalardan biraz kaçınmanız tavsiye ediyoruz. Yanılgılar ya da korkular tetiklenebilir, bu hafta bunlara biraz daha dikkat edin. Bol bol yazmak ya da bol bol iletişim kurmak çok iyi gelebilir.

Mümkün oldukça sorular sorun ve öğrenmeye çalışın, bu haftanın gündemi sizin için öğrenmek bilgi sizi sakinleştirir, bilgi sizi doyurur. Bilgi size daha büyük tecrübeler katar ve kendinizi daha iyi hissedersiniz. Bu haftanın şifresi bu olabilir.

19 Oca 2024 - 16:23 - Yaşam

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Tunceli EMEK Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tunceli EMEK Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Tunceli EMEK Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Tunceli EMEK Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.