ÇEMİŞGEZEK ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN İLAN

İLAN ÇEMİŞGEZEK ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

İLAN
ÇEMİŞGEZEK ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

Dosya No: 2021/79 Esas
Davacı , DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ile Davalılar , AYSUN SÜZGÜN, BARIŞ DOĞAN, BAŞAK DOĞAN, CEMİLE MACUR, HÜSEYİN KARACA, İSMAİL DOĞAN, YUSUF KARACA arasında mahkememizde görülmekte olan Kamulaştırma (Bedel Tespiti Ve Tescil) davası nedeniyle;
Davalı Yusuf KARACA adına çıkartılan tebligatlar bila tebliğ iade edilmiş, yapılan adres araştırmasından anılan davalının Almanya ülkesinde ikamet ettiği anlaşılsa da net adres tespiti mümkün olmamıştır. Mahkememizce dava dilekçesinin anılan davalıya ilanen tebliğine karar verilmiştir.
Davacı tarafça açılan işbu davada, dava konusu Tunceli İli, Çemişgezek İlçesi, Paşacık Köyü 161 ada, 5 parsel sayılı, 4581,57 m² yüzölçümündeki taşınmazın kamulaştırma bedelinin tespiti ile DSİ. Genel Müdürlüğü adına tapuya kayıt ve tesciline karar verilmesi isteminde bulunmuştur.
Ziraat bilirkişileri Erhan ERTÜRK ve Oğuzhan ASLAN ile GDU bilirkişisi Yusuf Ziya ÖLÇÜCÜ'nün ortak hazırladıkları 14.01.2022 havale tarihli bilirkişi raporunda, dava tarihi itibariyle dava konusu taşınmazın değerinin 59.697,86 TL olduğu belirtilmiştir.
İşbu ilanın yayım tarihinden itibaren 7 gün sonra tebliğ yapılmış sayılır. Tebliğ tarihinden itibaren 2 haftalık kesin süre içerisinde usulüne uygun olarak düzenlenmiş cevap dilekçenizi, bilirkişi raporuna karşı itirazlarınızı ve delillerinizi sunmanız gerekmektedir. Aksi halde davacının, dava dilekçesinde ileri sürmüş olduğu iddiaları inkar etmiş ve delil bildirme hakkından vazgeçmiş sayılacağınız ihtar olunur.
Dava dilekçesi, tensip tutanağı ve bilirkişi raporu yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur.

#ilangovtr

Basın No ILN01988539

22 Şub 2024 - 00:01 Tunceli/ Tunceli- Resmi İlanlar

Mahreç  Resmi İlan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Tunceli EMEK Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Tunceli EMEK Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Tunceli EMEK Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Tunceli EMEK Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.