Kuruluş Hakkında

Tunceli EMEK Gazetesi
Bu, günlük yayımlanan Tunceli EMEK Gazetesi'nin sayfasıdır. Buradan günlük haberleri, yazarlarımızın makalelerini takip edebilirsiniz. Ayrıca baskı tesislerimizden yararlanabilir, afiş, broşür, el ilanları, düğün-sünnet davetiyeleri ile kaşe, kartvizit, kupa-tişört-şapkaya baskı yaptırabilirsiniz.

İşte iletişim telefonumuz: 0428 2121890

E.Posta Adresimiz: [email protected]

****

Gazetemiz 2004 yılında faaliyete başladı. Önce 5 ay boyunca şehir dışında basıldı. Haftalık olan Tunceli EMEK Gazetesi önceleri siyasi bir yayın organı zannedildiğinden ilde çok az sayıda satıldı. Ancak zamanla gazetenin bağımsız, hiçbir siyasi kişi, kurum ve örgüt ile siyasi gruba mensup olmadığı anlaşıldı. Şimdi kentte gündem belirleyen, kişilerin haber olmak için uğraştığı, tarafsızlığına ve doğruluğuna inandığı bir yayın organına dönüştü. 2004 yılının ortalarında kendi baskı tesislerini kurdu. Önceleri yüzde elli hisseyle açılan Yüzyıl Matbaasının daha sonra banka kredileri kullanılmak koşuluyla diğer yarısı da alınarak tamamen gazetemize ait ikinci bir işletmeye dönüştürüldü. Böylece gazete günlük çıkarılmaya başlandı. Ardından iki farklı banka kredisiyle 2007 yılı Aralık ayı itibariyle taşındığı iki katlı matbaa ve gazete bürosu olarak kullanılan kendisine ait baskı tesislerine kavuştu. Şu anda ilde markası tescilli, ISO kalite belgesine sahip tek medya kuruluşudur.

İnternet Sayfası: https://www.tunceliemek.com.tr 

Sosyal Medya Hesapları:

Twitter'da: TunceliEMEK

https://twitter.com/TunceliEMEK

Facebook'ta: Tunceli EMEK Gazetesi

https://www.facebook.com/TunceliEMEK/

Instagram'da: tunceliemekgazetesi

https://www.instagram.com/tunceliemekgazetesi/

Linkedın:

https://www.linkedin.com/in/tunceli-emek-gazetesi-8867b3226/

Youtube'da: Tunceli EMEK Gazetesi sayfalardan da aktif yayınını sürdüren medya organıdır.

Tunceli EMEK Gazetesinin şehir dışından aboneleri de her geçen gün artmaktadır.

Bizler kendimizi "İstikrarlı büyüyen güç" olarak tanımlıyor ve "EMEK'e saygı duyan herkesin gazetesi" diyoruz çabamıza. Sizlerde bu kentin daha aydınlık, büyüyen, gelişen bir yapıya kavuşmasını istiyorsanız, bu güce abonelik ve reklamlarınızla katkı sunun.

Yıllık Abonelik: 700 TL

Sitedeki günlük reklam yayınlama ücreti üst bant 400 TL

Ara bant: 300 TL

Alt Banner: 250 TL

Gazeteye şehir dışı aboneliklerde posta ücreti de eklenir.

Ziraat Bankası Tunceli Şubesi

IBAN TR090001000298258396685001 - Hüsniye KARAKOYUN

Unutmayın: Nerde olursanız olun mutlaka bir Tuncelili veya Tunceli sevdalısı mutlaka vardır. İşte sizde işletmenizin bu kişilerce bilinmesini istiyor, daha fazla tanınmak istiyorsanız, mutlaka reklam verin. Hem kendinizi tanıtın hem de başkalarını tanıma fırsatı bulun.

Tunceli EMEK Gazetesi

0428-2121890

e-mail: [email protected]